tigerrally

„Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia” – charytatywna impreza kartingowa

Lis 09, 2016
admin

W najbliższą sobotę, 12 listopada, na torze kartingowym RacingKart w Sulechowie k. Krakowa odbędzie się impreza charytatywna Fundacji „Apetyt na życie”. Cały dochód z eventu zostanie przeznaczony na pomoc dla pacjentów z niewydolnością przewodu pokarmowego. Gościem specjalnym imprezy będzie Tomek Kasperczyk – kierowca rajdowy Tiger Energy Drink Rally Team rywalizujący w tym roku w Rajdowych Mistrzostwach Europy (ERC).

Stowarzyszenie „Apetyt na Życie” oraz Tiger Energy Drink Rally Team gorąco zapraszają do udziału w wyścigach kartingowych, które odbędą się w najbliższa sobotę między 17.00 i 19:00, Będzie to też unikalna okazja do potrenowania swoich umiejętności z Gościem Specjalnym – Tomaszem Kasperczykiem – kierowcą rajdowym zespołu Tiger Energy Drink Rally Team. Gwarantujemy: niezapomniane emocje, pokaźną dawkę adrenaliny. Event będzie podzielony na trening, kwalifikacje i wyścigi finałowe, nie zabraknie również nagród dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Najszybszy uczestni imprezy otrzyma w nagrodę możliwość przejazdu rajdowym Fordem Fiestą R5 Tomka Kasperczyka na siedzeniu pilota.

Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie www.ApetytNaGokarty.pl. Obowiązkowa rejestracja i bilety na wydarzenie są dostępne na portalu www.ApetytNaGokarty.evenea.pl. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na stworzenie Apetycznego Punktu Wsparcia dla Pacjentów z niewydolnością przewodu pokarmowego.
Stowarzyszenie „Apetyt na Życie” od 2012 roku, poprawia jakość życia tych, którzy by egzystować muszą „jeść” inaczej. Jedyną alternatywą pozwalającą przeżyć osobom z ciężką niewydolnością przewodu pokarmowego jest podawanie „jedzenia” kroplówką, która przywiązuje do stojaka nawet przez 20h na dobę. Dzięki powołaniu do życia „apetycznego punktu wsparcia” fundacja chce jeszcze lepiej wspierać, integrować, inspirować i edukować dzieci i osoby dorosłe, których rytm życia wyznaczają krople preparatów żywieniowych.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stowarzyszenia „Apetyt na Życie” ?
Zapraszamy do zapoznania się z „Raportem Nieszablonowych Zjadaczy Kalorii za lata 2012-2015” , jak również na stronę internetową i fanpage Stowarzyszenia na Facebook’u.

IMG_2746